РУСИЈА НЕ ГИ ШТЕДИ НИ ДЕЦАТА Гранатирана градинката во Луганск (ВИДЕО)

На социјалната мрежа Тик-Ток се појави ужасно видео кое ја прикажува војната во Украина онаква каква што е, изгубена за сите, а најмногу за децата коишто најмногу страдаат.

На видеото се гледа гранатирање на градинка во Луганск.

Линк до видеото овде.

sunwin tài xỉu sunwin apk sunwin.apk mới nhất

sunwin

tải sunwin

game bài sunwin sunwin sunwin apk

sun win