СДСМ ПРОГЛАСИ ПОБЕДА И ВО БЕРОВО!

СДСМ прогласи уште една победа во прв круг, овој пат во Берово.

Досега осигурани се 8 општини. Од партијата брифираат дека водат во Владандово, Дојран, Крива Паланка и Лозово. Оттаму се навестува дека во прв круг очекуваат победа во Струмица, Ресен, Крушево, Бутел.

СДСМ води убедливо и во Карпош со над 2000 глаови.

game bài sunwin sunwin apk sunwin club

sun win

tải sunwin

sunwin tài xỉu tải sunwin apk sunwin tài xỉu

game bài sunwin