СЕНАД РАМОВИЌ: ПОСЛЕДНИТЕ ОЧАЈНИ ПОТЕЗИ НА ПОЛИТИЧКИОТ МРТОВЕЦ МИЦКОВСКИ

Од утре блокади низ цела Македонија!!!

Организатор дпмне, а кој се у дпмне? Интересно прашање нели?

?двајца без тројца, кој од кој во поголем криминал, ејј луѓето што 11 години ни ја сичуваа државата, што не донесоа до просjачки стап они, пази они ќе организирале протестите за да каже ЛИДЕРОТ,пардон не ЛИДЕРОТ туку ЛИДЕРИШТЕ што се преговара со Бугарија, СТРАШНО!

Е сеа вака премиерот ЗОРАН ЗАЕВ убаво нека ви влезе во ушите ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ не преговара за идентитетот и јазик , тоа е свето нешто и не постои човек кој би се дрзнал за тоа да преговара, освен некој, а кој е тоа некој?

Христијане Христијане безкичмењаку кој би ја продал сопствената мајка за свој личен интерес тебе и твоите околу тебе не те боли ни за Македонија па ни за членството на ДПМНЕ!!! И тие протести не се за тоа да извршиш притисок кон ЛИДЕРИШТЕТО ЗАЕВ!!

ЗАЕВ НЕ ТИ СЕ ПЛАШИ НЕ БЕГА,едноставно човекот има попаметна работа, води држава решава проблеми кој се во интерес на сите нас,нема време за, детски и смешни работи со тебе Христијане, Партија или Гранапче водиш Христијане,освен на ваков подл начин да удриш таму каде најмногу боли ти не можеш да го извадиш членството надвор, никој не те сфаќа веќе сериозно Христијане, тоа тие мерило да видиш дали имаш подршка или да направиш рачун колку КАТАСТРОФАЛНО ЌЕ ИЗГУВИШ НА КОИ БИЛО ИЗБОРИ ИДАТ!!! А бидејќи за тебе работат ботови од медиумската свера кој пласираат лажни вести и глупости, за многу брзо време ќе излезе нешто многу јако… нешто многу јако Христијане ?

Поздрави ги Владо, Наум, Димса, Антонио и Александар, прати повеќе од вечер пишани медиуми и барај у која дупка ќе се скриете ?

А да уште нешто,за твоја жалост а на наше големо задоволство, Спасовски ќе остане на чело на Мвр уште долго, има задача човекот, мора да расчисти со криминалот што го наследи од вас, мирот кој ни го пружа овој човек нема цена, и не се грижи за ЛИДЕРОТ ЗАЕВ, знам дека сакаш да бидеш како он, ама треба уште многу фурни леб и бурек да јадеш? прати ме ХРИСТИЈАНЕ ?

Link with us
  • sunwin sun win club gam bai doi thuong sunwin
  • download rikvip rikvip tải game bài rikvip
  • sunwin
Game bài đổi thưởng