ШОКАНТНА ИЗЈАВА НА МИЦКОВСКИ: ГИ ПОЧИТУВАМ АНТИВАКСЕРИТЕ!!!

– Ги почитувам оние кои не сакаат да се вакцинираат, тоа е нивен избор.

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Мицковски кој секој ден плаче зошто имаме голема смртност од Корона а во исто време им се додворува на анти ваксерите кои се најголемите жртви во оваа пандемија. Тоа се вика невиден политикант и лешинар кој е спремен да помогне некој да умре само да му го земе гласот…

sun win

game bài sunwin game sunwin sunwin web

sunwin

sunwin apk sunwin web sunwin apk

sunwin.apk mới nhất