СТРАШНО: Бpyтaлнo пpeтeпaн со шипки: Љyпчo Пaлeвcки вo критична соcтоjбa

Претседател на движењето „Трета“, Љупчо Палевски попладнево е брутално нападнат и претепан. Според информациите на Нетпрес тој е во критична состојба во Систина, а лекарите се борат се неговиот живот.

Неофицијално тој бил пресретнат и брутално нападнат пред својот дом на пат кон својата викендичка од непозната група на сторители.

Мактел дознава дека сепак не бил во многу тешка состојба и дека се очекува брзо да се опорави и да помине со полесни повреди, што е одлична вест.

sunwin.apk mới nhất

game sunwin game sunwin sunwin club

tải sunwin

sunwin

tải sunwin