ТЕМЕЛКОВСКИ, КИСЕЛА ВОДА: Наградивме 50 талентирани ученици и 31 талентирани ученици-спортисти

Ги охрабруваме вредните и успешните ученици од Кисела Вода

Според програмата која ја воведовме, сите ученици кои постигнуваат извонредни резултати и освоиле награди на ученички натпреварувања во образованието и во спортот добиваат признанија и скромни награди. Оваа година од пристигнатите пријави условите ги исполнија 50 талентирани ученици и 31 талентирани ученици-спортисти.

Продолжуваме да ги охрабруваме вредните и успешните.
#ЈаСакамКиселаВода

Link with us
  • rik vip chơi game rik vip tải rikvip về điện thoại
  • web sun win tải sunwin game đổi thưởng sunwin
  • danh bai doi thuong sunwin sunwin tài xỉu tải sunwin
Game bài đổi thưởng