(ВИДЕО) БОМБА НА ЈАНКО БУРЕК: ВМРО ДПМНЕ ГО ПОТЦЕНИ ЗАЕВ, ЗАТОА РЕДИ ПОРАЗИ, ТОЈ НЕ Е ГЛУП, ТОЈ Е МНОГУ ИНТЕЛИГЕНТЕН!

– ВМРО ДПМНЕ го потцени Заев и затоа губи од него! Исто така Бранко го потценуваше Груевски и нон стоп губеше од него. Заев не е глуп како што мислат ВМРОВЦИТЕ, Заев е многу интелигентен!

Јанко Бурек во својата емисија Јади Бурек.

Линк до видеото, овде.

sunwin

tải sunwin sunwin club game bài sunwin

sun win

sunwin.apk mới nhất sunwin club game sunwin

tải sunwin sunwin.apk mới nhất sunwin