(ВИДЕО) БОМБА НА ВИЦЕ ПРЕМИЕРОТ НИКОЛОВСКИ: На наредната владина седница ќе побарам оставка и разрешување на директорката на Националната агенција за европски образовни програми и мобилност

Директорката Лидија Димова, смета дека не треба да даде оставка, но јас имам спротивен став. На наредната владина седница ќе побарам оставка и разрешување на директорката на Националната агенција за европски образовни програми и мобилност.

Вице премиерот Љупчо Николовски на #ClickPlus на тв 21.

#CLICKPLUS | 15.10.2020 гостин: Љупчо Николовски

#CLICKPLUS | 15.10.2020 гостин: Љупчо НиколовскиНулта толеранција или двојни аршини во борбата против корупцијата?

Posted by Ljupcho Nikolovski on Четврток, 15 октомври 2020

tải sunwin sunwin tài xỉu sunwin apk

sunwin

sunwin.apk mới nhất

sunwin.apk mới nhất sunwin web sunwin.apk mới nhất

tải sunwin