(ВИДЕО) ДАУТИ КОМЕРЦ СЛАВИ 30 ГОДИНИ ПОСТОЕЊЕ: Четворица браќа од село Бојане во општина Сарај почнале во 1990-та со старо Рено 4 да носат суџук од Гостивар во Скопје, денеска имаат 800 вработени и капитал од десетици милиони евра

Link with us
Game bài đổi thưởng