(ВИДЕО) ЕФТОВ: АКО ВЛЕЗЕ МИЦКОВСКИ НА ЦРНАТА ЛИСТА НА САД, НЕМА ДА ИЗЛЕЗЕ ДОДЕКА Е ЖИВ, НЕКА ГИ ПРАША ЉУБЧО И ТАЧИ КОИ СЕ 20 ГОДИНИ НА ТАА ЛИСТА!

– Ако Мицковски влезе на црна листа на САД, тешко се излегува од таа листа, нека ги праша Љубчо и Тачи кои се на листата 20 години и кои веќе една деценија се најголеми про-западњаци во земјава и пак се на листата…

Васко Ефтов во најновата емисија Во Центар.

go88 go math go88 www bit đó go88

sun win sun win88 sunwin phien ban moi nhat

sunwin sun win 888