(ВИДЕО) Филипче до ВМРО ДПМНЕ – Ајде заради граѓаните да се договориме да се одблокира проектот нов клинички, во сегашниот клинички физички не може да се инсталира најсовремената медицинска опрема!

Link with us
Game bài đổi thưởng