(ВИДЕО) ФИЛИПЧЕ: ОВОЈ МЕСЕЦ БУГАРИЈА ЌЕ НИ ДОНИРА 50 000 ВАКЦИНИ А ГРЦИЈА 20 000, ПАНДЕМИЈАТА СТИВНУВА, ВАКЦИНАЦИЈАТА ОДИ ДОБРО, СЕ ОЛАБАВУВААТ МЕРКИТЕ ОСТАНУВА ПОЛИЦИСКИОТ ЧАС

Link with us
Game bài đổi thưởng