(ВИДЕО) ГЕНЕРАЛОТ ГО ОТЕПА ЗАЛУТАНИОТ БИШЕВАЦ: КОГА ТЕ СЛУШАМ КАКО ДА ГО СЛУШАМ ГРУЈО НА МЕЧКИН КАМЕН!

Колку расипан лик е Сафет Бишевац, главна фора во дебатата со генерал Ангелов му беше личниот напад дека генералот има оштетен мозок од кршењето керамиди па затоа ставовите му се чиста глупост. Колку низок удар, куртон еден вмровски…

Видео од дебатата на Канал 5 на следниов линк.

sunwin tài xỉu

sun win

sunwin.apk mới nhất game bài sunwin sunwin.apk mới nhất

sunwin web game sunwin tải sunwin apk

sunwin club sunwin apk tải sunwin