(ВИДЕО) ГЕОРГИЕВСКИ: Благодарам за целата поддршка која сите изминати 20 дена ми ја давате. Уживав во целата кампања. Знам, убеден сум, дека НАЈДОБРОТО победува

Гази Баба нема време за губење. Во недела покрај поддршката за мене барам и голема поддршка за советничка листа. Со мнозинство во Советот многу побрзо и без притисоци и блокади ќе можам да го направам најдоброто за нашата општина.

Со мене сте на сигурно. Знаете дека продолжува развојот и решавањето на проблемите во секое населено место. На 17-ти да ја потврдиме победата и да го осигураме најдоброто во Гази Баба, гласајќи за бројот 12, за мене и за советничка листа.

sunwin tài xỉu sunwin.apk mới nhất tải sunwin

tải sunwin apk game bài sunwin game bài sunwin

sun win

sun win

tải sunwin sunwin apk sunwin apk