(ВИДЕО) ГЕОРГИЕВСКИ: Огромна благодарност и до министерката Јагода Шахпаска која со своја донација и повик се приклучи кон акцијата и со тоа даде директна поддршка за социјално загрозените семејства

Хуманоста и солидарноста да ги покажуваме секој ден, помагајќи им на луѓето кои во моментов се наоѓаат во социјален ризик. Приклучи се на хуманитарната акција „Месец на хуманост – #ГазиБабасеГрижи“ ❗️

? Донирај прехранбени производи, хигиенски средства или облека секој работен ден помеѓу 10 и 17 часот на следните пункови во Општина Гази Баба:

Дим Маркет во #Железара
Кит-Го маркети во #Автокоманда
KAM MARKET во #Маџари
TINEX #Годел

Линк до видео, овде.

tải sunwin game sunwin sunwin club

tải sunwin

tải sunwin

sunwin

game bài sunwin sunwin sunwin apk