(ВИДЕО) ГОЦА СЕГА ПЛАЧЕ КАКО ЈАГНЕ, НО ДА СЕ ПОТСЕТИМЕ НА ВРЕМЕТО КОГА ТАА БЕШЕ ЦРНА АЖДАЈА БЕЗ ГРАМ СРЦЕ И ДУША ЗА ТИЕ ШТО ГИ ГАЗЕШЕ КАКО СС ГЕСТАПО КОМАНДАНТ

ЗА ОНИЕ СО КРАТКА МЕМОРИЈА: Слушнете како Јанкуловска и ДПНЕ организираа избори, сокриваа убиства, апсеа новинари, палеа кафани, малтретираа граѓани, тепаа студенти, земјоделци, газеа стечајци.#НикогашПовеќеРежим

Posted by Криминалите на ВМРО ДПМНЕ on Недела, 20 септември 2020

sunwin

tải sunwin

tải sunwin

game bài sunwin sunwin club game bài sunwin

sunwin