(ВИДЕО) ИГОР ЏАМБАЗОВ ПРВ СТАНАР ВО РЕЗИДЕНЦИЈАЛНИОТ ЦЕНТАР КОСМОС!

Еден од првите станари. За прв пат во неговиот стан.

Честитки другарче Игор Џамбазов Igor Dzambazov

Ви посакувам да имате здравје и бериќет во новиот стан, а со оглед дека од прва се искачи на 13 тиот спрат се гледа дека невестата те подготвила убаво;)

Да частиш и здравје ќе се гледаме почесто од декември 2021 година кога се планира да се вселиме во “космосот”

#Конечно ДОМ(А)
#СкопскаРезиденција
#КОСМОС

Сефер Цаноски, фб пост

Link with us
  • sunwin đổi thưởng số 1 sun win sunwin moi
  • tải go88 go88 lừa đảo
  • rikvip phiên bản mới rik vip danh bai rikvip
Game bài đổi thưởng