(ВИДЕО) ЈАВНОСТА ВО ШОК, ОВОЈ САКА ПРЕМИЕР ДА БИДЕ – Вака се весели Мицкоски, додека бара онлајн настава

Од видеото објавено на социјалните мрежи, Христијан Мицкоски и дел од раководството на ВМРО ДПМНЕ се веселат во црква без држење на дистанца и почитување на мерките за заштита од ковид.

-Мицкоски​ лицемерно​ бара онлајн настава а навечер во збиени редови се гоштева и ги крши протоколите за заштита од ковид-19.

‼️Мицкоски едно зборува друго прави.
Тоа е истиот Мицкоски кој среде пик на пандемијата​ одеше​ во кафани, велат револтирано граѓаните.

sunwin

sunwin.apk mới nhất

tải sunwin

tải sunwin sunwin club sunwin

sunwin web game sunwin sunwin web