(ВИДЕО) КОМЕДИЈА НА ВЧЕРАШНИТЕ ПРОТЕСТИ: НИНА ЈАНЕВА ЗА ВРЕМЕ ИЗВЕДБА НА ХИМНАТА ПРОМАШИ ЦЕЛА СТРОФА, БАШ ДЕЛОТ КАДЕ СЕ ПЕЕ ЗА ГОЦЕ, ПИТУ ГУЛИ, ДАМЕ ГРУЕВ И ЈАНЕ САНДАНСКИ

Пејачката Нина Јанева на вчерашниот протест организиран од страна на ВМРО-ДПМНЕ ја замрси работата при што за време изведба на химната пропушти цела строфа од неа. Ова ли е тоа ВМРО-ДПМНЕ што се чука во гради за македонштина, за тоа колку големи македонци се а ни химната не си ја знаат на памет?! Ова е неверојатен блам за една патриотска и конзервативна партија како што е ВМРО-ДПМНЕ.

Link with us
  • cài đặt sunwin sunwin danh bai doi thuong sunwin
  • go88
  • tải go88 game go88 lừa đảo tại go88 android
Game bài đổi thưởng