(ВИДЕО) Комплексот Космос е подготвен за вселување во 2022 година ➡️НАЈДОБРИ ЦЕНИ за м2 ➡️ТОП локација покрај кеј на Вардар? ➡️На 3 км од центарот на Скопје ➡️Базен, спа, фитнес, градинка, скај бар)

?Комплексот Космос е подготвен за вселување во 2022 година
➡️НАЈДОБРИ ЦЕНИ за м2
➡️ТОП локација покрај кеј на Вардар?
➡️На 3️⃣км од центарот на Скопје
➡️Базен, спа, фитнес, градинка, скај бар
➡️Поволности при купување и плаќање на рати
?За повеќе информации јавете се на:
078322011

Link with us
  • quảng cáo rikvip rikvip pro rik vip
  • tại sunwin mới nhất hướng dẫn tại sunwin tải sunwin
  • tải go88 go 88 lừa đảo go88 sập chưa
Game bài đổi thưởng