(ВИДЕО) ПАНЧЕВ: Најубав момент кој ќе го паметам цел живот е кога во Приштина цела публика ме испрати со 2 минути аплауз, иако со нив бевме најголеми ривали во екс ју лигата!

– Иако освоив лига шампиони и станавме и светски шампиони клубски, сепак омилем момент кој ќе го паметам се случи со Вардар во Приштина, беше полн стадион, со нив бевме страшни ривали, кога им дадов два гола на гости, две минути на нозе ми аплаудираше публиката на полувреме, со нив бевме страшни ривали, но публиката знаеше да цени добри потези и добри голови, многу убаво ми дојде тој момент, им вратив со поздрав на цел стадион им се поклонив.

Линк до интервјуто за ПОЛН ПОГОДОК, овде.

game sunwin sunwin club sunwin club

sun win

sun win

sunwin tài xỉu sunwin web sunwin apk

sunwin apk sunwin.apk mới nhất sunwin tài xỉu