(ВИДЕО) ПАНИКА ВО ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ БЛЕД КАКО КРПА НА ВОНРЕДЕН ПРЕС, НАСЕТУВА ДЕКА ЗАЕВ Е НА ЧЕКОР ДА ЈА ВНЕСЕ ЗЕМЈАТА И ВО ЕУ ПОКРАЈ ВЛЕЗОТ ВО НАТО, ПО ШТО СДСМ ЌЕ БИДЕ НА ВЛАСТ 200 ГОДИНИ!

* реклами —————————————————————————————————————————————–

————————————————————————————————————————————————————

* реклами —————————————————————————————————————————————

————————————————————————————————————————————————-

Мицковски мораше да лаже за да има каква таква поента во пресот, па ислажа декла Заев кажал дека Бугарија во 1941-ва ги ослободила Паланка и Куманово, но Заев кажа дека бугарската војска заедно со партизаните во 1945-та ги ослободиле овие градови откако Бугарија премина на страната на Русија и анти фашистичкиот сојуз.

Усрани се вмровците во тешка паника се, ако Заев успее да ја внесе земјава во ЕУ, по влезот во НАТО, господ нема да може да ги смени СДСМ од власт наредни 200 години, ВМРО ќе се збогува од власта за долго долго во иднината!!! И затоа се вака во паника, ги боли стапот нив за Македонија, тоа не е партија, тоа е банда, мафијашки картел, глутница лопови без грам обрз и чест!

* реклами ——————————————————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————————

Уште нешто, приметете како Мицковски паничи дека ќе се начнал идентитетот, значи дека со договорот од Преспа тоа не се случило, епа тогаш зошто ВМРО ДПМНЕ 3 години го кочеше влезот на земјата во НАТО и водеше кампања дека договорот од Преспа е предавство?!?!

go88

tại sunwin về điện thoại sunwin moi tải sunwin

tải go88 nohugo88 không vào được go88