(ВИДЕО) ПАНОВСКИ: ДАНЕЛА НЕМА ОСНОВНА ЧОВЕЧКА КУЛТУРА, ПРАВИ МАЈМУНИ ОД НАС ШТО СМЕ 40 СОВЕТНИЦИ, НЕ ДОАЃА НА СЕДНИЦИ, НЕ СТАВА СЛУШАЛКИ КОГА ЗБОРАТ АЛБАНЦИ

Link with us
Game bài đổi thưởng