(ВИДЕО) ПО ЦРНИТЕ ЛИСТИ НА БАЈДЕН, ДАЛИ САКАШЕ ПРЕМИЕРОТ ДА ИСПРАТИ ПОРАКА ДО БРАТОТ БОЈКО: Заев му однесе подарок на Борисов, американски пури?!

Премиерот Зоран Заев денешната работна посета во Софија ја започна со со раководството на ГЕРБ и Бојко Борисов, а му однесе и подарок.

Заев на Борисов му подари кутија со американски пури , на кои Борисов се заблагодари и рече дека тоа е како симболика.

-За шампионите еден шампионски подарок, американски пури- рече Заев

Link with us
Game bài đổi thưởng