(ВИДЕО) По две години откако беше купена, конечно ставена во употреба мобилна лабараторија за проверка на квалитетот на нафтените деривати

Министерот за економија, Крешник Бектеши и директорката на пазарниот инспекторат на денешниот настан најавија дека по случајот со увоз на „канцероген“ мазут се преземаат сите мерки и се спроведуваат строги контроли по што сета документација ќе биде преадена на јавното обвинителство за понатамошна постапка.

Link with us
  • go88 web go88 tao go88
  • sunwin tại sunwin 2019 sunwin nổ hũ
  • go88 hỗ trợ go88 game go88
Game bài đổi thưởng