(ВИДЕО) РУСКИ НОВИНАР ИМАШЕ ХРАБРОСТ ДА МУ ПОСТАВИ ТЕШКИ ПРАШАЊА НА ПУТИН: Зошто го тепаш народот што протестира, зошто ги затвораш критичарите и опозиционерите, обожаваш опозиција која не те критикува и истите ги финансираш со државни пари да глуми опозиција?!?!

Link with us
Game bài đổi thưởng