(ВИДЕО) ШОКАНТНО: МИЦКОВСКИ ФАТЕН КАКО КРШИ ИЗБОРЕН МОЛК, ОВА Е КРИВИЧНО ДЕЛО ЗА ШТО КАЗНАТА Е 3 ГОДИНИ ЗАТВОР!

Ова е снимено денеска во село Количани, Скопско. Без око да му трепне крши изборен молк, додека ширум цела држава му се фатени членови и кандидати за градоначалници како нудат мито за гласање, овој човек е решен на се или ништо…

game sunwin tải sunwin apk sunwin.apk mới nhất

game sunwin sunwin apk game bài sunwin

sunwin

sunwin

tải sunwin