(ВИДЕО) СКАНДАЛ: ВО СТИЛОТ НА ГРУЕВСКИ, ДАНЕЛА АРСОВСКА ЗАДОЦНИ 40 МИНУТИ НА ПОТПИШУВАЊЕТО НА ДЕКЛАРАЦИЈАТА ЗА ФЕР ИЗБОРИ, ПОТОА ИЗБЕГА ОД НОВИНАРИТЕ ПОРАДИ НЕЗГОДНИТЕ ПРАШАЊА!

Прво задоцни цели 40 минути и го пропушти настанот на потпишување на декларацијата за фер избори со што покажа неверојатно ниво на ароганција и непочитување на своите против кандидати кои сите беа присутни над 10 кандидати, потоа и непочитување кон новинарите кои ја чекаа да се појави.

Потоа на пресот откако и се поставија неколку тешки прашања, таа збриша од подиумот и дозволи нејзините бодигарди да ги лактаатр новинарите кои ја следеа во обид да и постават уште некое прашање:

Тоа е таа школа на Груевски!

sunwin web sunwin tài xỉu sunwin club

tải sunwin

tải sunwin

sun win

sunwin