(ВИДЕО) СМЕ ИМАЛЕ ЖЕНСКА ВЕРЗИЈА НА ГОРАН ПАНДЕВ: НАТАША АНДОНОВА РАСТУРА – ДАВА ЕВРО ГОЛОВИ ВО ЖЕНСКАТА ШПАНСКА ПРИМЕРА

Погледнете какви голови дава Наташа Андонова во шпанската примера лига за жени. Победува со Леванте против гиганти како Реал Мадрид и Барселона притоа дава евро голови од пола терен!

Линк до овие виде овде, и овде.

Link with us
Game bài đổi thưởng