(ВИДЕО) СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ СЕ ВОЗЕШЕ ВО ЧУДОТО ОД АВТОМОБИЛ НА ХРВАТСКИОТ ЕЛОН МАСК!

Имав чест по вечерата кај претседателот Милановиќ, со еден од гостите, Mate Rimac, основачот на Rimac Automobili, да свртиме круг со најбрзиот супер спортски автомобил на електричен погон, моделот #Nevera. Му посакувам деловен успех со најновата аквизиција на еден од најпознатите светски брендови.

Link with us
Game bài đổi thưởng