(ВИДЕО) ПОЖАРОТ Е ИЗГАСЕН: СЕ ЗАПАЛИЛО ДРВО ДО ТРГОВСКИОТ ЦЕНТАР ЗА ГУМИ ОЛИМПИКО КАЈ МОМИН ПОТОК

ОБНОВЕНО – Пожарот е изгасен, се работело за грмушка запалена која била до објектот, објектот не е оштетен фала богу!

tải go88 nohugo88 codego88

go88

tai rik rik vip rikvip đẳng cấp tài phiệt