СТРАТЕГОТ ОД ЃОРЧЕ ВО АКЦИЈА – СТРАШО АНГЕЛОВСКИ: Владата да ги саботира преговорите со Бугарија, членовите на комисијата да се преправаат дека се болни, Трамп ќе победи пак и ќе не спаси!

– Нашите треба да ги саботираат преговорите со Бугарија, членовите на комисијата треба да се преправаат дека се болни и да ги чекаат изборите во САД каде Трамп ќе победи пак и ќе ја конечно порази длабоката држава и ќе не спаси!!!

Страшо Ангеловски, стратег од Ѓорче од кој се тресат ЦИА, ФБИ, МИ6, БНД а богами се тресе и целава држава од смеење и од мочање во гаќи после секоја негова емисија…

sunwin apk

sunwin

game bài sunwin sunwin.apk mới nhất sunwin

sunwin tài xỉu sunwin web tải sunwin apk

tải sunwin