(ВИДЕО) Во живо од Берлин: Церемонија за доделување на наградата за човекови права за 2020 на премиерот Зоран Заев

Линк до видео во живо од доделувањето на престижната награда за човекови права на германската фондација Фридрих Еберт, овде.

sun win

sunwin tài xỉu sunwin tài xỉu sunwin.apk mới nhất

sunwin tải sunwin sunwin.apk mới nhất

tải sunwin

sunwin club sunwin.apk mới nhất sunwin web