(ВИДЕО) ЗАЕВ НЕ ГО БИВА ЗА ДИКТАТОР: ДИСИДЕНТИТЕ ГНЕТАТ МОРСКО, ПУШАТ ПУРИ И СЕ ЗАЛЕВААТ СО ЏЕК ДАНИЕЛС, ВО ВРЕМЕ НА ГРУЈО НИЕ ЈАДЕВМЕ МАКАРОНИ, ЈАДЕВМЕ ЌОТЕК И ГНИЕВМЕ ПО ЗАТВОРИ!

Да му е жива и здрава внуката на Миленко, ние не сме како него и Мирка па да колнеме до седмо колено и да држиме лекции по етика и морал со фокус на неговите поколенија, туку погледнете во каков раскоѓ живеат денешните дисиденти кои демек се бореле против режим, па вака може да се тера дисидентство доживотно! Пази ем имал пари за толку скапа храна и пијалоци за толку народ, па уште и личен кувар и тоа не кувар ТЕТКА СТОЈНЕ туку ШЕФ ДЕ КУЗИНЕ човече па и музички бенд свири у двор, и тоа не три бацки на тарабука туку ЈЕБЕНИ ЏЕЗ И БЛУЗ ТРИО браос, епте ги има угнетено овој диктаторот Заев нема што!

Еве Томче Кежаровски да ви раскаже како се живееше во режимот на Грујо ако си дисидент, Заев треба да јаде фурни леб за да го стигне диктаторот Грујо:

Link with us
Game bài đổi thưởng