(ВИДЕО) Започна реконструкција на патот Кавадарци – Дреново

Уште еден значаен проект кога е во прашање подобрувањето на патната инфраструктура во општина Кавадарци започна да се реализира од денеска. Имено се работи на отстранување на оштетениот слој на асфалт на патот Кавадарци – Дреново, по што ќе следи поставување на нов асфалтен слој.

Link with us
  • sun win game sun win
  • sun win game sunwin bị sập
  • tại sunwin cho ios danh bai doi thuong sunwin sun win
Game bài đổi thưởng
    Con gà gáy le té le te sáng đi xem phim bbw glasses con gà ơi :D Còn coppy tao thấy là tao đập youpron