ВМРОВЦИТЕ СЕ ОПСЕДНАТИ СО ПАРАНОЈА И СО ЕГО ТРИП МАНИЈА – Бараме одговори и одговорност од власта зошто снема струја во моментите кога Мицкоски даваше отчет за сработеното во општините

Почитувани,

Токму во моментите кога лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски даваше отчет за сработеното во првите сто дена снема струја во објектот на Македонска Филхармонија.

Мицкоски продолжи со отчетот и во услови на немање на струја со својот говор.

Власта на СДСМ ДУИ дoлжи одговори и одговорност зошто снема струја?

Бараме одговорност, затоа што никој не смее да ја замолчува демократија.

tải sunwin

sunwin

sunwin apk

sunwin

game bài sunwin tải sunwin game sunwin