(ВО ЖИВО) Голем собир на граѓаните на Скопје – Обединувачки за Скопје

Под мотото „Скопје се обединува и продолжува напред!“ коалицијата „Најдоброто за мојата општина“ предводена од СДСМ, вечерва одржува голем собир со граѓаните на Скопје во спортската сала Борис Трајковски.

tải sunwin

tải sunwin

game sunwin sunwin club sunwin.apk mới nhất

sun win

game sunwin