ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ

Ова се дел од коментарите под видеото од тв дуелот на лидерите на СДСМ и ВМРО ДПМНE, Заев и Мицковски:

sun win

sun win

sunwin apk tải sunwin apk tải sunwin apk

sunwin

tải sunwin