БОМБА: УПАД ВО ТВ АЛФА НА ОБВИНИТЕЛИ ОД ОРГАНИЗИРАН КРИМИНАЛ ВО ОЈО!

– Пред два дена во Тв Алфа упаднаа неколку обвинители од организиран криминал при ОЈО, се јавивме на Вилма Русковска таа ни кажа дека не ја дала наредбата за упад. Во моментов подолго време во телевизијата контроли прави финансова полиција сега ова е нов момент, но ќе го издржиме овој притисок!

Горан Момировски, уредник во Тв Алфа и водител на емисијата Заспи Ако Можеш им откри на гледачите вчера за време на интервјуто со Стевчо Јакимовски.

Link with us
Game bài đổi thưởng