ЗИМСКА ПОНУДА – ХОТЕЛ ТИНО – ОХРИД

? GIVEAWAY ?
?ХОТЕЛ ТИНО Ве наградува?
Освојте гратис ноќевање во
хотел ТИНО – ОХРИД

Лајкнете!
Споделете!

❄☃ ЗИМСКА ПОНУДА – ХОТЕЛ ТИНО – ОХРИД ☃❄
– 1240 денари по лице, ноќевање со појадок
– 1640 денари по лице, ноќевање со појадок и вечера
Вклучени услуги: спа центар (Џакузи, сауна и парна бања), интернет и паркинг.
Деца до 6 години – гратис
Деца од 6- 12 години – 50%

Извлекувањето ќе биде на 15.01.2022?
Ви посакуваме среќа ?

☎+ 389 46 230-450
?+ 389 70 352 -551
? hoteltino@t.mk

sunwin

game bài sunwin sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất

sun win

sunwin

tải sunwin