ЗЛАТКО МАРИН: Благодарност до сите граѓани што денеска ги оставија своите автомобили и се приклучија кон акцијата „Ден без автомобили“, што се одржа на улицата „Васко Карангелески“ во нашата општина

Град Скопје и Општина Аеродром континуирано работат на заштита на животната средина и навиката за здрав начин на живот на граѓаните.

Во таа насока, идната недела ќе го објавиме јавниот повик за субвенционирање велосипеди со што уште еднаш ќе го потенцираме стимулирањето на алтернативниот начин на транспорт низ урбаните средини.

tải sunwin sunwin tài tài xỉu online sunwin

rikvip game bai doi thuong tải rikvip về điện thoại rikvip

https://www.goodreads.com/user/show/153376594-go88gg