(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
(ВИДЕО) Заев во Европскиот Парламент на средбата со Сасоли: Во Брисел сме за да порачаме дека итно треба да се одблокира европскиот пат, но преговори за македонскиот идентитет не се опција
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
ГАК: Починатата пациентка не беше родилка, злонамерни се шпекулациите за причините за смртта
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
БРАЌАТА ШВЕЃАНИ СЕ БОРАТ ЗА НАС: Шведска бара итен почеток на ЕУ преговорите со С. Македонија
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
СПАСОВСКИ: Одделот за специјални полициски операции добива нова униформа.
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ВИДЕО: Пендаровски домаќин на претседателката на Грузија, Саломе Зурабишвили која носеше маска со знамето на Северна Македонија
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ЧЕЛО - СОЦИЈАЛДЕМОКРАТИТЕ ВО ПРИЛЕП СЕ КРЕНАА НА НОЗЕ ВО ЕКОЛОШКА АКЦИЈА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ГРАДОТ
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
Вице премиерот Груби се вакцинираше и апелира до граѓаните да се регистрираат на vakcinacija.mk
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава
КОЖУВЧАНКА ДОО со донација од 100.000 шишиња вода Изворска и 22.000 лименки безалкохолен пијалок Sinetta за потребите на пунктовите за вакцинација ширум земјава

БИЛАНСОТ ОД ДИВЕЕЊЕТО НА ОРДИТЕ НА ТРАМП ВО ВАШИНГТОН: 4 МРТВИ ЦИВИЛИ, 15 ПОВРЕДЕНИ ПОЛИЦАЈЦИ, 50 УАПСЕНИ, БАЈДЕН СЕПАК ОФИЦИЈАЛНО ПРОГЛАСЕН ЗА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД!

Иако имаше насилие и влез на насилници во конгресот со што беше прекината работата на конгресот, сепак по неколку часа полицијата и федералната гарда со помош на ФБИ, ДЕА и други федерални агенции успеаја да ги изнесат насилниците од зградата по што конгресот продолжи со седницата на која на крај успеа да ги сертифицира изборите и официјално го прогласи Џо Бајден за победник на изборите.

Сепак крвавиот биланс е 4 мртви цивили, 18 повредени полицајци и над 50 уапсени. Од умрените, една жена е застрелана другите три починале од медицински проблеми при протестите. ФБИ отвори истрага за тоа како се овозможи влез на протестантите во конгресот и ќе се апсат најрадикалните протестанти кои се сликаа во кабинетите во конгресот и кршеа и правеа штета.

loading...

AnimeFreak animefreak: How Not to Summon a Demon Lord Ω (https://animefreak.ws/m/Lbop) Episode 1

4Anime watch anime dub: Watch Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full (https://4anime.biz/m/9Rwa/ep-1)