„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
„Алкалоид“ со инвестиции во износ од над 850 милиони денари, со 178 нови вработувања во земјава и со раст на консолидираниот профит од 17 отсто во периодот јануари – септември 2021 г.
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
СЕ РАСПАДНА КОАЛИЦИЈАТА ВМРО ДПМНЕ СО АЛИЈАНСА И АЛТЕРНАТИВА - Гаши: “ВМРО се националисти и не би правел коалиција со нив
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
ДЕМОКРАТСКИ СОЈУЗ: ПРЕСВРТ ВО ВТОРИОТ КРУГ, ЦЕЛОСНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ И ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ НА СДСМ
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
Заев од Росоман: Гласајте за бројот 12, за Стојан Николов за Општина Росоман да остане прогресивна, обединета, европска и економски развиена
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
БОМБА НА ПЕТРОВСКА: И сопругот на Данела има бугарска лична карта!
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
(ВИДЕО) СДСМ КУМАНОВО: Гласот за Димитриевски е глас за ВМРО-ДПМНЕ, да се обединиме да гласаме за 12, за Оливер Илиевски
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
НИКОЛА ДИМИТРОВ СО ИСКРЕНА И СЕСРДНА ПОДДРШКА ЗА ПЕТРЕ ВО НЕДЕЛА - ЌЕ ГЛАСАМ ЗА НЕГО СО ЧИСТА СОВЕСТ!
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава
Заев: Да не дозволиме да скршенеме од патот на напредокот, да гласаме за број 12 за победа во Демир Капија, за победа низ целата држава

БИЛАНСОТ ОД ДИВЕЕЊЕТО НА ОРДИТЕ НА ТРАМП ВО ВАШИНГТОН: 4 МРТВИ ЦИВИЛИ, 15 ПОВРЕДЕНИ ПОЛИЦАЈЦИ, 50 УАПСЕНИ, БАЈДЕН СЕПАК ОФИЦИЈАЛНО ПРОГЛАСЕН ЗА НОВ ПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД!

Иако имаше насилие и влез на насилници во конгресот со што беше прекината работата на конгресот, сепак по неколку часа полицијата и федералната гарда со помош на ФБИ, ДЕА и други федерални агенции успеаја да ги изнесат насилниците од зградата по што конгресот продолжи со седницата на која на крај успеа да ги сертифицира изборите и официјално го прогласи Џо Бајден за победник на изборите.

Сепак крвавиот биланс е 4 мртви цивили, 18 повредени полицајци и над 50 уапсени. Од умрените, една жена е застрелана другите три починале од медицински проблеми при протестите. ФБИ отвори истрага за тоа како се овозможи влез на протестантите во конгресот и ќе се апсат најрадикалните протестанти кои се сликаа во кабинетите во конгресот и кршеа и правеа штета.

loading...

https://animedao.nl go go go anime

Watch Dr. Slump: Dr. Mashirito and Abale-chan Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch New Year Special: It's New Year's! 7 x 7 = 49 Nanas? (Dub) animeflv Episode Full watch anime free

Qualidea Code Episode 12

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/animefreakws

Crokes: https://www.crokes.com/animeflixnl/profile/