(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(ВИДЕО) ШОКАНТНО: АКТИВИСТ НА ВМРО-ДПМНЕ ПОПРЕЧУВАЛ ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈА ПРЕД САЛА РАСАДНИК, ИНТЕРВЕНИРАЛА И ПОЛИЦИЈАТА
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
(АУДИО СНИМКИ) Баџанакот на Мицкоски затечен во штабот на ВМРО-ДПМНЕ, доктор бутал членови преку ред ама СДСМ секако е подобар избор
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
Тачи: Беса ќе се спои со СДСМ, Алтернатива со ДУИ, а Алијанса со ДПА
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
ВАКВА ПЛАЧКА И ЛИГУШ САКА ДА ГО ВОДИ СКОПЈЕ?!?! Арсовска не прифаќа дебати со Шилегов: Ме деградира и ги негира моите квалитети
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Заев: Aрсовска е државјанка на Бугарија, неетички е тоа да не им го каже на граѓаните
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
Полицајци од Прилеп бараат извинување од Ковачки и најавија тужба: Тоа се клевети за настани кои никогаш не се случиле
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
ДЕНКО МАЛЕСКИ: Луѓето како да забораваат дека ние, „Бебето од катран“ сме член на НАТО, тоа беше научна фантастика во 90-тите
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките
Владата даде зелено светло: Почнуваат со работа ноќните клубови и дискотеките

ФБИ ОТВОРИ ИСТРАГА: ПРОТЕСТАНТКА ШТО ВЛЕГЛА ВО КОНГРЕСОТ ИМАЛА ПЛАН ДА ГО УКРАДЕ ЛАП-ТОПОТ НА ШЕФИЦАТА НА КОНГРЕСОТ И ДА ГО ПРОДАДЕ НА РУСКАТА ТАЈНА СЛУЖБА

Блиски пријатели на една протестантка која беше дел од толпата која насилно влезе во конгресот за ФБИ сведочат дека таа успеала да го земе лаптопот на Ненси Пелоси, шефицата на конгресот и имала намера да го прати по пошта на пријателка во Русија која ќе го продала на руската тајна служба.

Линк до целата сторија, овде.

Пред неколку дена ФБИ отвори истрага за тоа дали некои од протестантите биле платени од странски држави да упаднат во конгресот.

loading...

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Website https://wcostream.cc: Watch Megumi (Dub) wcostream Episode Full watch anime

Watch Fighting Spirit: Champion Road (Dub) Episode Full

The Adventures of Little Samurai (Dub) Episode Full

Gallery autodesk: https://gallery.autodesk.com/users/EN8JLD2A7TD7

Animefreakwsgmail wordpress: https://animefreakwsgmail.wordpress.com/