(ВИДЕО) Заев од Охрид: Победуваме со обединување околу политиките што гарантираат напредок и економски раст
(ВИДЕО) Заев од Охрид: Победуваме со обединување околу политиките што гарантираат напредок и економски раст
ДУИ и ДПА постигнаа договор, во втор круг се ЗАЕДНО!
ДУИ и ДПА постигнаа договор, во втор круг се ЗАЕДНО!
ЕВЕ КОИ МУ ПОМОГНАА НА МИЦКОВСКИ: РАЗОЧАРАНИ МАТЕРИЈАЛИСТИ КОИ НЕ ДОБИЈА ФУНКЦИЈА И РЕШИЈА ДА СЕ ОДМАЗДАТ НА СДСМ И ЗАЕВ!!!
ЕВЕ КОИ МУ ПОМОГНАА НА МИЦКОВСКИ: РАЗОЧАРАНИ МАТЕРИЈАЛИСТИ КОИ НЕ ДОБИЈА ФУНКЦИЈА И РЕШИЈА ДА СЕ ОДМАЗДАТ НА СДСМ И ЗАЕВ!!!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
ПРОФЕСОРОТ МАЛЕСКИ СЕ ИЗНЕРВИРА ОД ИЗЈАВИТЕ НА МИЦКОВСКИ И БАНДАТА: Проклето опасно поведение на опозицијата!
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
МВР: Категорично ги отфрламе невистините пласирани од ВМРО-ДПМНЕ
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
СЕМЕЈНАТА ТАЈНА НА КАНДИДАТОТ НА ВМРО ВО ОХРИД: ТАТКОТО НА КИРИЛ ПЕЦАКОВ ПРЕД 10 ГОДИНИ ГО УНИШТИЛ ВМРО ДПМНЕ ВО ОХРИД КАКО КАНДИДАТ НА ЛИГА ЗА ДЕМОКРАТИЈА!
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
(ВИДЕО) Заев од Кочани: Од први јануари минималната плата ќе биде 18.000 додека просечната плата порасна на 28.642 денари, да се обединиме да продолжи економскиот раст
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје
ШИЛЕГОВ: Гневот го искажавте во првиот круг и со право, но сега е време да се договориме за доброто на Скопје

Меркел: Трамп е виновен за насилствата, сликите од Конгресот ме разлутија и растажија

Виновник за упадот на демонстрантите во американскиот Конгрес е Доналд Трамп, кој не го призна поразот на претседателските избори, изјави германската канцеларка Ангела Меркел.

– Сите вчера го видовме вознемирувачкиот упад во американскиот Конгрес и тие слики ме разлутија и растажија. Жалам што претседателот Трамп не го призна поразот во ноември минатата години, ниту тоа го направи вчера, истакна Меркел на состанок со германските конзервативци.

Таа приврзаниците на Трамп, кои упаднаа во Конгресот ги нарече „напаѓачи“.

Четри лица загинаа, а 52 се упасени откако приврзаниците на Трамп вчера упаднаа во Конгресот за да ја спречат потврдата на победата на Џо Бајден. Конгресот денеска ја потврди победата на Бајден на претседателските избори.

loading...

Watch Saint Seiya: The Heaven Chapter - Overture Episode Full

ANIMEFLIX: Zoku Natsume Yuujinchou: 3D Nyanko-sensei Gekijou anime episode 5 online free at https://animeflix.nl animeflix another

Watch anime online for free at AnimeFreak animefreak hunter x hunter

Website https://gogoanime.be: Watch Princess Jellyfish Specials gogoanime Episode 4 darling in the franxx gogoanime

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimelol/profile/

Forum umbandaeucurto: https://forum.umbandaeucurto.com/usuario/AnimeFreak