КОВАЧЕВСКИ: Растот на просечната плата продолжува, имаме зголемување за 5,6% во однос на истиот месец 2020 година, тоа се 1.542 денари повеќе споредбено со лани.
КОВАЧЕВСКИ: Растот на просечната плата продолжува, имаме зголемување за 5,6% во однос на истиот месец 2020 година, тоа се 1.542 денари повеќе споредбено со лани.
КАКВА БУДАЛА, ОХРИДСКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК СЕ ГУШКАЛ СО ЦЕЛ ГРАД ИАКО ЗНАЕЛ ДЕКА Е ПОЗИТИВЕН НА КОВИД?!?!
КАКВА БУДАЛА, ОХРИДСКИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК СЕ ГУШКАЛ СО ЦЕЛ ГРАД ИАКО ЗНАЕЛ ДЕКА Е ПОЗИТИВЕН НА КОВИД?!?!
ДАНЕЛА ИЗЛЕЗЕ НАЈГОЛЕМА ЕЛЕМЕНТАРНА НЕПОГОДА ЗА СКОПЈЕ ПОСЛЕ ПИКОЛОМИНИ И ЗЕМЈОТРЕСОТ
ДАНЕЛА ИЗЛЕЗЕ НАЈГОЛЕМА ЕЛЕМЕНТАРНА НЕПОГОДА ЗА СКОПЈЕ ПОСЛЕ ПИКОЛОМИНИ И ЗЕМЈОТРЕСОТ
На мое задоволство, денеска имав телефонски разговор со Претседателката на Европската Комисија, Урсула фон дер Лајен
На мое задоволство, денеска имав телефонски разговор со Претседателката на Европската Комисија, Урсула фон дер Лајен
ШОКАНТНО, МИЦКОВСКИ Е ПСИХО - ВМРО ДПМНЕ ЈА ВМЕШУВА МАКЕДОНСКАТА ВЛАДА ВО ЗАГОВОРОТ ЗА УБИСТВО НА АЛЕКСАНДАР ВУЧИЌ?!?!
ШОКАНТНО, МИЦКОВСКИ Е ПСИХО - ВМРО ДПМНЕ ЈА ВМЕШУВА МАКЕДОНСКАТА ВЛАДА ВО ЗАГОВОРОТ ЗА УБИСТВО НА АЛЕКСАНДАР ВУЧИЌ?!?!
СОЧУВСТВО ДО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЧИНАТАТА ДЕВОЈКА ОД РАДОВИШ, ВЕДНАШ ДА МУ СЕ ДАДЕ ПСИХИЈАТАР НА ПОМОШ ВО ЗАТВОРОТ НА МЛАДОТО МОМЧЕ ПО МОЖНОСТ И ДА СЕ ПРАТИ ДОМА ДА МУ ПОМОГНЕ СЕМЕЈСТВОТО ДА НЕ ИЗГУБИМЕ УШТЕ ЕДЕН МЛАД ЖИВОТ
СОЧУВСТВО ДО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЧИНАТАТА ДЕВОЈКА ОД РАДОВИШ, ВЕДНАШ ДА МУ СЕ ДАДЕ ПСИХИЈАТАР НА ПОМОШ ВО ЗАТВОРОТ НА МЛАДОТО МОМЧЕ ПО МОЖНОСТ И ДА СЕ ПРАТИ ДОМА ДА МУ ПОМОГНЕ СЕМЕЈСТВОТО ДА НЕ ИЗГУБИМЕ УШТЕ ЕДЕН МЛАД ЖИВОТ
Адвокатот на возачот тврди: Од стрес се укочил, пола саат не можел да мрдне, полицијата го извадила, не возел повеќе од 45-50 километри на час
Адвокатот на возачот тврди: Од стрес се укочил, пола саат не можел да мрдне, полицијата го извадила, не возел повеќе од 45-50 километри на час
ДА ПРЕСТАНЕ ХАЈКАТА ПРОТИВ ОВА МОМЧЕ, НЕСРЕЌИ СЕ СЛУЧУВААТ ЗА ЖАЛ, СЕКОМУ МОЖЕ ОВА ДА МУ СЕ СЛУЧИ: 30 дена притвор за возачот кој ја усмрти 24 годишната девојка од Радовиш
ДА ПРЕСТАНЕ ХАЈКАТА ПРОТИВ ОВА МОМЧЕ, НЕСРЕЌИ СЕ СЛУЧУВААТ ЗА ЖАЛ, СЕКОМУ МОЖЕ ОВА ДА МУ СЕ СЛУЧИ: 30 дена притвор за возачот кој ја усмрти 24 годишната девојка од Радовиш

ТРАМП Е ВЕЌЕ МИНАТО, АМЕРИКА СИЛНО ТРЕСНА НА МАСАТА ЗА СИТЕ ДА ЗНААТ ДЕКА СВЕТСКАТА СУПЕРСИЛА Е ПОВТОРНО ВО ИГРА: ЗА ДВА ДЕНА БАЈДЕН ГО НАРЕЧЕ ПУТИН УБИЕЦ, А СЕКРЕТАРОТ БЛИНКЕН ВО АЉАСКА ПРЕД КАМЕРИТЕ ГО НАПРАВИ ЛОМ КИНЕСКИОТ МИНИСТЕР ЗА НАДВОРЕШНИ РАБОТИ

Светот во шок откако американскиот државен секретар Блинкен пред камерите и новинарите буквално го влечеше за уши кинескиот колега на средба во Аљаска, го караше за сите потези што ги направила Кина изминатите 4 години пред се агресивната политика во јужно море каде Кина ја шири својата граница со градење вештачки острови кои потоа ги брани со својата моќна морнарица која е во подем. Кина доби критики и за нивото на демократија и за односот кон своите муслимани кои ги става во конц логори. Кинескиот министер беше во шок.

Ова само два дена откако Бајден го раче Путин убиец и се закани дека Русија ќе плати голема цена за мешањето во изборите во 2020-та и во 2016-та кога Русија ги користеше своите ресурси за да му помогне на Трамп да победи, прв пат им успеа втор пат за среќа беше неуспешно.

Ова е голема разлика од односот кон Русија и Кина од страна на Трамп кој кон нив се однесуваше како да е претседател на некоја мала незначајна земја и буквално им остави 4 години простор да се распослаат по светот со своите интереси додека Трамп се трудеше дома да прави што повеќе проблеми и глупости со еден исклучок Израел, тука дури САД имаше активна улога да му помогне на својот партнер и повеќе од што е нормално и на што светот е навикнат.

loading...

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Tokyo Ghoul Episode 7

AniWatch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 11

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 139

watch anime AniWatch Naruto: Shippuden (Dub)

AniWatch The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat