Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
Противпожарните единици во Кавадарци и Неготино добија нова опрема преку проект за меѓуопштинска соработка кој се реализира со поддршка на Програмата за развој на Обединетите нации (УНДП) и Бирото за регионален развој
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
АУЕ-ФОН на свечена церемонија ги додели дипломите на студентите од прв и втор циклус на студии
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
Маричиќ за Тв 21: Владата прави се за ублажување на последиците од кризата, следува ребаланс и сериозни заштеди во Буџетот
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
АУДИ А6 СМРТНО ПРЕГАЗИ ПЕШАК ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
ГРАД СКОПЈЕ: Продолжува чистењето на кејот на реката Вардар
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
Министерот Шаќири учествува на Светскиот образовен форум во Лондон
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
КОСТАДИНОВ: Во Струмица повеќе нема диви продавачи на текстил
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем
Владата го усвои пакетот законски измени за повисоки плати во правосудниот и обвинителскиот систем

Орбан: „Унгарија ќе ги поддржи сите санкции на ЕУ против Русија“

Унгарија ќе ги поддржи сите санкции на Европската унија против Русија и нема да блокира ништо, изјави денеска унгарскиот премиер Виктор Орбан, говорејќи на украинско-унгарската граница.

„Унгарија јасно стави до знаење дека ги поддржуваме сите санкции, затоа нема да блокираме ништо. Она што премиерите на Европската унија ќе можат да го договорат, ние го прифаќаме и поддржуваме“, изјави Орбан пред новинарите.

„Ова е време да бидеме обединети, ова е војна“, рече тој, нагласувајќи дека мировните напори се најважни.

loading...

gogoanimeio. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

animes online GoGoAnime SK8 the Infinity (Dub)

Horimiya Episode 8

gogoanime in Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

gogoanimeio GoGoAnime Bleach

watch animes That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2