ЧЛЕН НА СДСМ: ЗАЕВ ЗГРЕШИ ШТО НЕ ВЛАДЕЕШЕ КАКО ГРУЕВСКИ, ЗА ОВОЈ НАРОД НЕ Е ДЕМОКРАТИЈА
ЧЛЕН НА СДСМ: ЗАЕВ ЗГРЕШИ ШТО НЕ ВЛАДЕЕШЕ КАКО ГРУЕВСКИ, ЗА ОВОЈ НАРОД НЕ Е ДЕМОКРАТИЈА
ПРЕКРАСНО: СО АНТИФАШИСТИЧКИ ПЕРФОРМАНС МИНИСТЕРСТВОТО ЗА КУЛТУРА ГИ СЛАВЕШЕ ТВОРЦИТЕ КОИ МУ РЕКОА „НЕ“ НА БУГАРСКИОТ ОКУПАТОР
ПРЕКРАСНО: СО АНТИФАШИСТИЧКИ ПЕРФОРМАНС МИНИСТЕРСТВОТО ЗА КУЛТУРА ГИ СЛАВЕШЕ ТВОРЦИТЕ КОИ МУ РЕКОА „НЕ“ НА БУГАРСКИОТ ОКУПАТОР
Демократски сојуз: Да продолжиме по патот кон ЕУ, да гласаме сите за кандидатите на СДСМ и коалицијата НАЈДОБРОТО ЗА МОЈАТА ОПШТИНА
Демократски сојуз: Да продолжиме по патот кон ЕУ, да гласаме сите за кандидатите на СДСМ и коалицијата НАЈДОБРОТО ЗА МОЈАТА ОПШТИНА
БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: БРАНКО НАПРАВИ ИНЦЕСТ НА ОВИЕ ИЗБОРИ, ГО СИЛУВАШЕ СВОЕТО ДЕТЕ, СДСМ!
БОМБА НА ВАСКО ЕФТОВ: БРАНКО НАПРАВИ ИНЦЕСТ НА ОВИЕ ИЗБОРИ, ГО СИЛУВАШЕ СВОЕТО ДЕТЕ, СДСМ!
ЧЛЕН НА СДСМ: ИМАМЕ ОДЛИЧЕН ПРОДУКТ, АМА ЏАБЕ, НЕ ЗНАЕМЕ ДА ГО ПРОДАДЕМЕ НА НАРОДОТ!
ЧЛЕН НА СДСМ: ИМАМЕ ОДЛИЧЕН ПРОДУКТ, АМА ЏАБЕ, НЕ ЗНАЕМЕ ДА ГО ПРОДАДЕМЕ НА НАРОДОТ!
ЧЛЕН НА СДСМ СО РАДИКАЛЕН ПРЕДЛОГ: Народ сака да му се помага!
ЧЛЕН НА СДСМ СО РАДИКАЛЕН ПРЕДЛОГ: Народ сака да му се помага!
ПОМАЛИОТ СИН НА МИТКО ЈАНЧЕВ ВЧЕРА НАПОЛНИ 7 ГОДИНИ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И СРЕЌЕН ДА РАСТЕ
ПОМАЛИОТ СИН НА МИТКО ЈАНЧЕВ ВЧЕРА НАПОЛНИ 7 ГОДИНИ, ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И СРЕЌЕН ДА РАСТЕ
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.
Една слика што ја покажува сплотеноста во СДСМ Центар и која испраќа една единствена порака до ДПМНЕ.

ПОЛИТИЧКА ДРАМА ВО САД: ПРВАТА ФАЗА УСПЕШНА, КОНГРЕСОТ ИЗГЛАСА ИМПИЧМЕНТ НА ТРАМП, СЕГА БИТКАТА СЕ СЕЛИ ВО СЕНАТОТ!

Во конгресот мнозинство имаат демократите иако 10 републиканци гласаа ЗА.

Но во сенатот ќе биде потешко затоа што мнозинстовто го имаат републиканците, иако на последните избори резултатот е 50 спрема 50 но новите сенатори уште не се седнати а и Мајк Пенс како потпретседател го прави мнозинството со 51 глас во сенатот.

Инаку ова е втор импичмент за Трамп во време на неговиот мандат. Лани по повод нарачката од Украина да прави прогон кон синот на Бајден, конгресот изгласа импичмент на Трамп но тоа не помина во сенатот, сега причината е насилниот упад во конгресот и сега шансите се поголеми за импичментот да помине во сенатот.

loading...

AnimeFLV: Queen's Blade: Beautiful Warriors anime episode 6 online free at https://animeflv.uk animeflv

Watch anime online for free at 4Anime toilet bound hanako kun 4anime

Animepahe: The Beauty Blogger anime episode 20 online free at https://animepahe.cc animes online

AnimeBee: The Legend of the Legendary Heroes: Iris Report (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to kissanime

Atlas dustforce: http://atlas.dustforce.com/user/kissanimemx

Gamevn: http://gamevn.com/members/kissanimemx.1765718/