ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
ИНТЕРЕСНА СЛУЧАЈНОСТ: ВО ИСТ ДЕН НА ДВЕ ТЕЛЕВИЗИИ ГОСТУВА ИСТ РЕЛИГИСКИ ЕКСПЕРТ НА ТЕМА МПЦ СПЦ
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
БОМБА НА ХАРИ КОСТОВ: ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ НА МЛАДИТЕ ПОД 30 ГОДИНИ ДА СЕ БАВАТ СО ПОЛИТИКА, НАМЕСТО ДА ЛЕПАТ ПЛАКАТИ И ДА ЧЕКАТ ПАРТИИТЕ ДА ГИ УХЛЕБАТ ДА УЧАТ ДА ЗАРАБОТАТ ПАРИ НА ПАЗАРОТ НА ТРУД
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
Петков по средбата со Ковачевски: Си ветивме дека конструктивниот дијалог ќе продолжи
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
ЗОШТО (НЕ) Е ТАКА? Митови за менталното здравје
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
Трајанов: САД ќе ги седнат С. Македонија и Бугарија на иста маса
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
АПЕЛ ЗА ПОМОШ ЗА СЕМЕЈСТВОТО НА МАЛАТА НИЛ НАСУФОСКИ
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Делегација на СПЦ преводена од Патријархот Порфириј пристигна во Скопје
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат
Ковачевски: Не може да се зборува за каков било напредок со Бугарија, разговорите продолжуваат

ПУЧ ВО ТИМОТ НА ПУТИН, НОРМАЛНИТЕ СОРАБОТНИЦИ САКААТ ДА ГО СПРЕЧАТ НЕГОВОТО ЛУДИЛО: Путин ги уапси шефот на разузнавачката служба и неговиот заменик – што подготвува за Шојгу и Лавров?

Шефот на Федералната служба за безбедност на ФСБ, Сергеј Беседа, наводно е во домашен притвор, објави британски „Тајмс“.

Беседа е уапсен заедно со Анатоли Бољух, неговиот заменик. Рускиот лидер Владимир Путин сака да го обвини шефот на службата за безбедност за запирање на инвазијата на Украина, пишува британскиот весник.

Западните медиуми шпекулираат дека Путин е лут поради лошата ситуација во Украина, каде руските војници не успеаја да напредуваат колку што се очекуваше пред објавувањето на воената инвазија на 24 февруари.

„Тајмс“ тврди дека се подготвува разрешување, дури и апсење на министерот за одбрана Сергеј Шојгу, но и детронизација на министерот за надворешни работи Сергеј Лавров.

loading...

anime websites. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao SK8 the Infinity

AnimeDao Dragon Ball (Dub)

anime websites My Hero Academia Season 3 (Dub)

AnimeDao My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 18

english anime My Hero Academia (Dub)