Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Радев: Очекувам одбрана на бугарскиот интерес!
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Само Македонците разбираат како е да ви биде понижен идентитетот, порача Кулеба
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Почина поранешниот претседател на Албанија, Бујар Нишани
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Донбас ќе биде украински, порача Зеленски
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Младите чекаат да појдат на психолог и по два месеца, потребни се бесплатни советувалишта
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Забрчанец: Со Отворен Балкан стануваме пазар од 12 милиони жители
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Петков ќе бара бугарските услови да влезат во преговарачката рамка за Македонија
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба
Ангел Димитров: За РСМ Договорот за пријателство е карта за ЕУ, а не цврста политичка определба

Рускиот министер Шојгу имал срцев удар?

Заменик-министер за внатрешни работи на Украина, Антон Герашченко на Фејсбук објави дека Сергеј Шојгу, рускиот министер за одбрана, бидејќи доживеал срцев удар а објавено е и видео од тој момент.

Шојгу, не беше виден во јавноста во последните 12 дена додека не се појави на телевизиските екрани само неколку секунди во четвртокот, на телефонска конференција со Владимир Путин.

loading...

animes online. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

AniWatch Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 147

AniWatch Attack on Titan Final Season (Dub)

aniwatch My Hero Academia Season 4

anime website Attack on Titan Final Season (Dub)