(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
(ВИДЕО) СТАР, СПОР, ГРД, ГО ВИКААТ ДИВА СВИЊА: АМЕРИКАНСКИ АВИОН А 10 Е НОЌНА МОРА ЗА ТАЛИБАНЦИТЕ, ИРАЧАНИТЕ И ИСИС, ИМА НАЈМОЌЕН МИТРАЛЕЗ КОЈ МЕЛЕ НА СИТНИ ПАРЧИЊА ЦЕЛИ ТЕНКОВИ, КУЌИ И ЗГРАДИ
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
САРАЧИНИ: Банално е благ збор за она што се случува во македонските медиуми и македонската јавност
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
(ВИДЕО) Американските војници имаат обука за струен удар
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
ЗАЕВ АПСОЛУТЕН ПОБЕДНИК ВО ТВ ДУЕЛОТ: ГЛЕДАЧИТЕ СО ДРВА И КАМЕЊА ПО ЛИДЕРОТ НА ВМРО ДПМНЕ, МИЦКОВСКИ
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Во Охрид се одржува голема НАТО вежба „Северна Македонија 2021“
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев: Ние со Бугарија продолжуваме да градиме пријателски односи, за македонски јазик и идентитет не се преговара
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
Заев за Канал 5: За четири години со СДСМ просечната плата порасна за над 6.000 денари, а за шест години со ВМРО-ДПМНЕ за само 1.700 денари
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!
МИЦКОВСКИ ВО ДУЕЛОТ СО ЗАЕВ СЕ ПОЈАВИ СО ЧАСОВНИК ОД 8000 ЕВРА!

СЕ СЛУЧИ ТРОЈНА ИСТОРИЈА ВО САД – СЕ СЛАВИ ВО ИНДИЈА: ПРВ ПАТ ЖЕНА, ПРВ ПАТ ЦРНКА, ПРВ ПАТ ИНДИЈКА СТАНА ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА САД

Новата потпретседателка на САД е првата жена и првата афро американка и првата индијка која седнува на оваа моќна втора по ранг и моќ позиција во САД.

Камала Харис е ќерка на татко црнец од Јамајка и мајка од Индија. Со тоа таа прави тројна историја.

Ако се знае дека Џо Бајден е речиси 80 годишен, тогаш големи се шансите таа да стане и претседател на САД, ако нешто се случи со здравјето на Џо.

Денеска во Индија се слави затоа што голема е гордоста на Индијците што нивна сонародничка успеала да дојде на толку моќна функција.

Се очекува таа да се кандидира по 8 години и за претседател на САД. Таа досега беше сенаторка и обвинителка од Калифорнија. Потекнува од семејство на универзитетски професори.

loading...

Senran Kagura: Ninja Flash (Dub) (https://animeheaven.pro/m/O1n) Episode 12

WCOStream: Uma Musume: Pretty Derby anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream attack on titan

Momotaros no Natsuyasumi (https://animeflix.nl/m/yYVp) Episode Full

KissAnime: Sweat Punch anime episode 4 online free at https://kissanime.mx kissanime twitter

Scholar google: https://scholar.google.com/citations?hl=vi&authuser=5&user=WCYq8iwAAAAJ

Beamng: https://www.beamng.com/members/animefreakws.444164/